Flip book element

Ozon Sauna

Stres, selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim, dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır.

Kategoriler:
Devamını oku

Dövme Silme

Trendler, gençlik rüzgarı, sevgilinize sevginizi gösterme şekli, arkadaşlarla geçirilen alkollü bir gün, ergenlik döneminde ki statü kaygısı… Evet hemen hemen aynı gerekçelerle yaptırılan dövmeler ertesi gün ya da ilerki yaşlarda pişmanlıklara dönüşebilmektedir.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Çatlak Tedavisi

Doğum sonrası ve ani kilo alıp verme durumunda doku kaybı sonucu oluşan çatlak görünümünü vakumlama yöntemi sayesinde ortadan kaldırmak amacı ile yapılan bir işlemdir.
Seanslar 3 4 hafta arayla yapılarak çatlakların durumuna göre seans sayısı belirlenir. En az 3-6 seans uygulanır.
Kendi imalatımız olan çatlak cihazımız ile istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Karbon Peeling

Aktif karbonun peeling için kullanılabilecek maske haline getirilmesi cilt bakımına yeni bir ürün kazandırmıştır. Aktif karbon, bakterileri kendine çekip uzaklaştırma ve ciltteki kirleri temizleme özellikleri sayesinde oldukça etkili bir peeling maddesidir. Karbon peeling ile cilt; derinlemesine temizlenir, pürüzsüzleşir.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Kalıcı Makyaj – Kalıcı Oje

Teknoloji sayesinde günümüzde kullanılan ve herkesin tercih ettiği önemli bir yeniliktir. Kadınlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kalıcı oje normal ojeden farklı olarak bir makine yardımıyla sürülür ve her zaman bakımlı tırnaklara sahip olmanızı sağlar

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Kalıcı Makyaj – Dudak Kontürü

Dudaklar yüzün en önemli ve en çekici ayrıntılarından biridir.  Daha dolgun ve daha genç görünmesi canlı bir dudak yapısına sahip olmak genellikle kadınların en fazla tercih ettiği estetik tarzıdır.  Dudak konturu ile bunların tamamını gerçekleştirmek mümkündür.  Günümüzde kalıcı makyaj birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kategoriler:
Devamını oku

İpek Kirpik

Kirpikleriniz istediğiniz model uzunluk hatta yoğunlukta olsun isterseniz yapılması gereken en uygun işlemdir. Bakımına ne kadar dikkat ederseniz kalıcılığı o kadar uzun olacaktır . göz sağlığına herhangi olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Her zaman makyaj yapma fırsatı olmayanlar için başarılı bir işlemdir.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Protez Tırnak

Her zaman bakımlı ve dikkat çeken tırnaklara sahip olmanızı sağlıyoruz. Kullandığımız ürünler kısa sürede etkisini kaybetmediği için uzun süre kullanabileceğiniz sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.